Kurumsal

Kurumsal

Makine üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, daha kaliteli ürünler üreten ve kendini sürekli geliştiren KonyaMika girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2009 yılında kurulmuştur.

Üretim sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede pleksi, mika, plastik, polikarbon gibi farklı ürünleri de ekleyerek devam etmiştir.

KonyaMika, geçen yıllar içerisinde 3 adet marka sahibi olmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında birçok farklı firmaya projelerinde yardımcı olmuştur.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve KonyaMika, üretim sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 1500’i aşkın müşterisiyle 1.000 m2’lik Büsan Organize Sanayii’nde, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

KonyaMika, sorumluluk duygusu ve risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını kendi sektörüne yapmıştır.

İç Anadolu Bölgesi, KonyaMika ulusal bir şirket olma yolunda attığı en önemli adımdır. KonyaMika, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkânlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

KonyaMika, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi her yerden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.